Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
ASUS ESC8000A-E13 LGA 6096 Rack (4U) Zilver
Artikelnummer
90SF0402-M00790
Login for pricing
Op voorraad
ASUS ESC8000A-E13, LGA 6096, AMD, AMD EPYC, AMD EPYC 9005, DDR5-SDRAM, 16GB, 32GB, 64GB, 128GB
ASUS ESC8000A-E13 LGA 6096 Rack (4U) Zilver is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Server barebones
| Artikelnummer | 90SF0402-M00790 |
|---|---|
| EAN | 4711636035514 |
| Merk | ASUS |
| Availability | Y |
ASUS ESC8000A-E13. Processor socket: LGA 6096, Processorfabrikant: AMD, Processorfamilie: AMD EPYC. Ondersteunde geheugen types: DDR5-SDRAM, Ondersteunend DIMM module capaciteiten: 16GB, 32GB, 64GB, 128GB, Maximum intern geheugen: 3 TB. Opslagschijf afmetingen ondersteund: 2.5". Type behuizing: Rack (4U), Kleur van het product: Zilver, Certificering: BSMI, CB, CE, FCC(Class A), RCM. Netvoeding: 3200 W, AC-ingangsspanning: 220 - 240 V, AC-ingangsfrequentie: 50/60 Hz
| Processor | |
|---|---|
| Type processor | Nee |
| Processorfamilie | AMD EPYC |
| Processor socket | LGA 6096 |
| Compatibele processors | AMD EPYC 9005 |
| Aantal ondersteunde processoren | 2 |
| Processorfabrikant | AMD |
| Design | |
| 80 PLUS certificatie | 80 PLUS Titanium |
| Type behuizing | Rack (4U) |
| LED-indicatoren | Ja |
| Kleur van het product | Zilver |
| Certificering | BSMI, CB, CE, FCC(Class A), RCM |
| Geheugen | |
| Ondersteunende RDIMM klok snelheden | 6400,5600 MHz |
| Ondersteunend DIMM module capaciteiten | 16GB, 32GB, 64GB, 128GB |
| Ondersteunde geheugen types | DDR5-SDRAM |
| Maximum intern geheugen | 3 TB |
| Aantal DIMM sloten | 24 |
| Opslagmedia | |
| Aantal storage drives ondersteund | 8 |
| Hot-swap HDD bays | Ja |
| Opslagschijf afmetingen ondersteund | 2.5" |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 3 |
| IPMI LAN (RJ-45) port | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| Mini DisplayPort kwantiteit | 1 |
| Uitbreidingsmodules | |
|---|---|
| PCI Express x16 (Gen 5.x) sleuven | 11 |
| Technische details | |
| Aantal storage drives ondersteund | 8 |
| Energie | |
| AC-ingangsspanning | 220 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Aantal ondersteunde redundante voedingen | 4 |
| Redundante voeding | Ja |
| Netvoeding | 3200 W |
| 80 PLUS certificatie | 80 PLUS Titanium |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 - 35 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 20 - 90 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte | 175 mm |
| Gewicht | 42 kg |
| Diepte | 439,5 mm |
| Breedte | 800 mm |
| Gewicht verpakking | 44,2 kg |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 44,2 kg |