Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
APC Voedingskabelkit (6 ea), met vergrendeling, C13 naar C14, 1,2m, rood
Artikelnummer
AP8704S-WWX340
Login for pricing
Niet op voorraad
Voedingskabelkit (6 ea), met vergrendeling, C13 naar C14, 1,2m, rood
Categorie: Stroomkabels
| Artikelnummer | AP8704S-WWX340 |
|---|---|
| EAN | 0731304327356 |
| Merk | APC |
| Availability | N |
Powercrd kit Lock C13-C14 1.2m Red
| Kenmerken | |
|---|---|
| Connector 1 vormfactor | Recht |
| Connector 2 vormfactor | Recht |
| Kabeladers aantal | 6 |
| Aansluiting 1 | C13 stekker |
| Aansluiting 2 | C14 stekker |
| Snoerlengte | 1,22 m |
| Certificering | CCC, PSE, VDE, RoHS, REACH |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Aansluiting 1 type | Vrouwelijk |
| Kleur van het product | Rood |
| Energie | |
| Connector 1 stroomsterkte | 10 A |
| Connector 2 stroomsterkte | 10 A |
| Certificaten | |
| Certificering | CCC, PSE, VDE, RoHS, REACH |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 240 mm |
| Diepte | 45 mm |
| Hoogte | 70 mm |
| Gewicht | 1,01 kg |
| Breedte verpakking | 240 mm |
| Diepte verpakking | 45 mm |
| Hoogte verpakking | 71 mm |
| Gewicht verpakking | 1,01 kg |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 240 mm |
| Diepte verpakking | 45 mm |
| Hoogte verpakking | 71 mm |
| Gewicht verpakking | 1,01 kg |
| Aantal per verpakking | 6 stuk(s) |
| Technische details | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |