Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
APC Verlengkabel te gebruiken met UPS communicatiekabel 15'/5 m
Artikelnummer
AP9815
- UPS-communicatiekabel
- Vereenvoudigt de communicatie tussen server en UPS
- Communicatie via seriële of USB
- Bevestig het onderdeelnummer van de kabel voor de juiste interface
Categorie: Seriële kabels
| Artikelnummer | AP9815 |
|---|---|
| EAN | 0731304002727 |
| Merk | APC |
| Availability | N |
Verlengkabel voor gebruik met UPS-communicatiekabel 15'/5m
| Technische details | |
|---|---|
| Snoerlengte | 5 m |
| Kleur van het product | Grijs |
| Gewicht | 450 g |
| Aansluiting 2 | DB9 |
| Aansluiting 1 | DB9 |
| Kenmerken | |
| Snoerlengte | 5 m |
| Kleur van het product | Grijs |
| Gewicht | 450 g |
| Aansluiting 2 | DB9 |
| Aansluiting 1 | DB9 |
| Aansluiting 2 type | Vrouwelijk |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Gewicht | 450 g |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |