Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
APC Stroomkabelkit (6 ea), blokkerend, C13 naar C14, 1,8 m
Artikelnummer
AP8706S-WW
Categorie: Stroomkabels
| Artikelnummer | AP8706S-WW |
|---|---|
| EAN | 0731304296492 |
| Merk | APC |
| Availability | N |
Deze serie Rack Power Distribution Units (PDU's) wordt geleverd met vergrendelbare IEC-contacten. De uitgangs- en ingangsaansluitingen zijn C13 tot C14. De kabel is 1,8 m lang. Vergrendelend IEC-systeem maakt het gebruik van optionele vergrendelbare IEC-netsnoeren mogelijk voor extra beveiliging van de stroomkabel en een grotere betrouwbaarheid. Er zijn geen gereedschappen nodig om de vergrendeling los te koppelen en de stekker uit het vergrendelingscontact te verwijderen.
| Kenmerken | |
|---|---|
| Aansluiting 1 | C13 stekker |
| Aansluiting 2 | C14 stekker |
| Snoerlengte | 1,83 m |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Aansluiting 1 type | Vrouwelijk |
| Kleur van het product | Zwart |
| Energie | |
| Stroom | 10 A |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Temperatuur bij opslag | -25 - 75 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 - 80 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 20 - 80 procent |
| Hoogte bij opslag | 0 - 15000 m |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Verpakking | |
|---|---|
| Breedte verpakking | 75 mm |
| Diepte verpakking | 55 mm |
| Hoogte verpakking | 240 mm |
| Gewicht verpakking | 1,35 kg |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte verpakking | 75 mm |
| Diepte verpakking | 55 mm |
| Hoogte verpakking | 240 mm |
| Gewicht verpakking | 1,35 kg |
| Technische details | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Totale Koolstofvoetafdruk (kg of CO2e) | 424,7 |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Totale Koolstofvoetafdruk (kg of CO2e) | 424,7 |