Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
APC Stroomkabel, blokkerend C19 naar CEE/7 Schuko, 3,0 m
Artikelnummer
AP8755
Categorie: Stroomkabels
| Artikelnummer | AP8755 |
|---|---|
| EAN | 0731304279792 |
| Merk | APC |
| Availability | N |
Maak ruimte vrij en beveilig de voedingskabels tussen in racks gemonteerde PDU's en aangesloten IT apparatuur met deze exclusieve, gebruiksvriendelijke methode voor het vasthouden van kabels Hoewel deze snoeren in elke standaard IEC-aansluiting of voedingsingang passen, is de "vergrendelingsfunctie" alleen ingeschakeld in combinatie met de APC AP8000-serie Rack PDU's of IT-apparatuur met ingebouwde vergrendelingsaansluitingen Deze vergrendelingsconnectoren verkleinen de kans op het per ongeluk loskoppelen van snoeren en verlagen de belasting
| Kenmerken | |
|---|---|
| Snoerlengte | 3,05 m |
| Aansluiting 2 type | Vrouwelijk |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Kleur van het product | Zwart |
| Energie | |
| Stroom | 16 A |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 - 80 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 20 - 80 procent |
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 3000 m |
| Hoogte bij opslag | 0 - 15000 m |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 420 g |
| Breedte verpakking | 230 mm |
| Hoogte verpakking | 230 mm |
| Gewicht verpakking | 420 g |
| Verpakking | |
|---|---|
| Breedte verpakking | 230 mm |
| Hoogte verpakking | 230 mm |
| Gewicht verpakking | 420 g |
| Technische details | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Totale Koolstofvoetafdruk (kg of CO2e) | 132,13 |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Totale Koolstofvoetafdruk (kg of CO2e) | 132,13 |
| Overige specificaties | |
| Afmetingen (B x D x H) | 230 x 45 x 230 mm |