Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
APC Rij CW 300mm 42U 1070mm Diep, 208-230V, Dubbele voeding, Kond pomp, Vochtigheidsregeling
Artikelnummer
ERC301BD1HPS
Login for pricing
Niet op voorraad
Rij CW 300mm 42U 1070mm Diep, 208-230V, Dubbele voeding, Kond pomp, Vochtigheidsregeling
- Modular design with different frame sizes with configurable features to provide you the most cost effective solution
- Nauwkeurig gekoppeld ontwerp om de warmte direct van de IT apparaten met hoge efficiëntie af te koelen
- Concurrerende productkenmerken, bewezen prestaties en hoge kwaliteit voor langdurig gebruik
- Gemakkelijk te configureren, gemakkelijk te installeren en gemakkelijk te gebruiken en te onderhouden
Categorie: Rackkoelingsapparatuur
| Artikelnummer | ERC301BD1HPS |
|---|---|
| EAN | 0731304404002 |
| Merk | APC |
| Availability | N |
Eenvoudig te configureren, installeren, gebruiken en onderhouden. De Easy Cooling-serie is ontworpen om de efficiëntie en modulariteit te verbeteren.
| Prestatie | |
|---|---|
| Kleur behuizing | Zwart |
| Rackcapaciteit | 42U |
| Koel capaciteit in watt (max) | 28200 W |
| Aantal ventilatoren | 6 ventilator(en) |
| Luchtbevochtigingsfunctie | Ja |
| Opwarmfunctie | Ja |
| Ingebouwd display | Ja |
| Type beeldscherm | LCD |
| Energie | |
| Ingangsspanning | 208-230 V |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Aantal input fases | 1 |
| Technische details | |
| Certificaten van naleving | CE, RoHS |
| Kenmerken | |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 300 mm |
| Diepte | 1070 mm |
| Hoogte | 1991 mm |
| Gewicht | 182 kg |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 1160 mm |
| Diepte verpakking | 730 mm |
| Hoogte verpakking | 2180 mm |
| Gewicht verpakking | 217,5 kg |
| Type verpakking | Doos |