Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
APC POE-injector
Artikelnummer
NBAC0303NA2
- Allows PoE enabled NetBotz Appliance to be used with non-PoE switch
- Compatible with NetBotz 755 Wall Mount Appliance
Categorie: PoE adapters & injectoren
| Artikelnummer | NBAC0303NA2 |
|---|---|
| EAN | 0731304415381 |
| Merk | APC |
| Availability | N |
De PoE Injector laat een PoE toegelaten toestel NetBotz toe om met een niet-PoE ethernetschakelaar worden gebruikt. Vereenvoudigt de behoefte aan speciale voeding voor NetBotz-kamermonitoren en -pods. In de fabriek inbegrepen bij NetBotz 756 Room Monitor Appliance Er zijn twee aparte Cat-5 nominale ethernetkabels nodig om de installatie te voltooien.
| Netwerk | |
|---|---|
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Kenmerken | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| RJ-45 invoer ports | 1 |
| RJ-45 uitgang ports | 1 |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Gewicht | 350 g |
| Breedte | 38 mm |
| Diepte | 89 mm |
| Technische details | |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85044095 |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85044095 |