Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
APC NetShelter - Actieve stroomregelaar
Artikelnummer
ACAC22000
Categorie: Rackkoelingsapparatuur
| Artikelnummer | ACAC22000 |
|---|---|
| EAN | 0731304300311 |
| Merk | APC |
| Availability | N |
**New Retail**
| Prestatie | |
|---|---|
| LED-indicatoren | Ja |
| Kenmerken | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 173 mm |
| Diepte | 107 mm |
| Hoogte | 41 mm |
| Gewicht | 440 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 566 mm |
| Diepte verpakking | 340 mm |
| Hoogte verpakking | 81 mm |
| Gewicht verpakking | 1,44 kg |