Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
APC KVM USB-kabel - 6 ft (1,8 m)
Artikelnummer
AP5253
- Compatibel met diverse KVM-schakelaars, zorgen voor een naadloze integratie met bestaande systemen
- Gemaakt met hoogwaardige materialen om langdurige prestaties te garanderen
- De kabel van 6 voet is gemakkelijk te beheren en te installeren in kleine ruimten
- Ondersteunt zowel USB- als VGA-aansluitingen, waardoor het geschikt is voor een breed scala aan apparaten
Categorie: Toetsenbord-video-muis (kvm) kabel
| Artikelnummer | AP5253 |
|---|---|
| EAN | 0731304221302 |
| Merk | APC |
| Availability | N |
De APC KVM USB kabel is een kabel van 6 voet ontworpen voor gebruik met KVM schakelaars. Het beschikt over een USB 2.0 type A mannelijke connector aan het ene uiteinde en een SUB-D 15HD vrouwelijke VGA monitor connector aan het andere. De kabel is zwart van kleur. Het ondersteunt verborgen montage en is rekmonteerbaar.
| Prestatie | |
|---|---|
| Geslacht connector | Mannelijk/Vrouwelijk |
| Snoerlengte | 1,83 m |
| Kleur van het product | Zwart |
| Aansluiting 2 | VGA |
| Aansluiting 1 | USB-A |
| Aansluiting video | VGA |
| Aansluiting toetsenbord | USB |
| Aansluiting muis | USB |
| Verpakking | |
| Gewicht | 110 g |
| Poorten & interfaces | |
| Geslacht connector | Mannelijk/Vrouwelijk |
| Aansluiting 2 | VGA |
| Aansluiting 1 | USB-A |
| Aansluiting video | VGA |
| Aansluiting toetsenbord | USB |
| Aansluiting muis | USB |
| Kenmerken | |
|---|---|
| Snoerlengte | 1,83 m |
| Kleur van het product | Zwart |
| Gewicht | 110 g |
| Gewicht en omvang | |
| Snoerlengte | 1,83 m |
| Gewicht | 110 g |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |