Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
APC KVM 2G, SERVERMODULE, HDMI MET VIRTUAL MEDIA EN CAC
Artikelnummer
KVM-HDMIVMCAC
Categorie: KVM-extenders
| Artikelnummer | KVM-HDMIVMCAC |
|---|---|
| EAN | 0731304335146 |
| Merk | APC |
| Availability | N |
KVM 2G SERVER MODULE HDMI VIRTMEDIA CAC
| Kenmerken | |
|---|---|
| Soort | Zender en ontvanger |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Ondersteundende kabel types | Cat5e, HDMI |
| Rack-montage | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Gemakkelijk te installeren | Ja |
| Plug and play | Ja |
| Zender | |
| Poorttype zender video | HDMI |
| Zender lokale videopoort | Ja |
| Poorttype zender lokale video | HDMI |
| Poorttype zender lokaal toetsenbord/muis | USB |
| Aantal RJ-45-poorten (zender) | 1 |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Zender breedte | 12,5 cm |
| Zender diepte | 12,5 cm |
| Zender hoogte | 1,4 cm |
| Transmitter gewicht | 130 g |
| Breedte verpakking | 125 mm |
| Diepte verpakking | 129 mm |
| Hoogte verpakking | 42 mm |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 125 mm |
| Diepte verpakking | 129 mm |
| Hoogte verpakking | 42 mm |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Temperatuur bij opslag | -10 - 60 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 95 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 95 procent |