Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
APC Integrated Rack LCD/KVM USB Cable - 17ft (5m)
Artikelnummer
AP5823
Categorie: Toetsenbord-video-muis (kvm) kabel
| Artikelnummer | AP5823 |
|---|---|
| EAN | 4054317992752 |
| Merk | APC |
| Availability | N |
APC Integrated Rack LCD/KVM USB Cable -17ft (5m)
| Prestatie | |
|---|---|
| Snoerlengte | 7,62 m |
| Kleur van het product | Zwart |
| Aansluiting 2 | HD-15 |
| Aansluiting 1 | USB-A |
| Verpakking | |
| Hoogte verpakking | 50 mm |
| Gewicht verpakking | 320 g |
| Gewicht | 300 g |
| Breedte verpakking | 165 mm |
| Poorten & interfaces | |
| Aansluiting 2 | HD-15 |
| Aansluiting 1 | USB-A |
| Kenmerken | |
|---|---|
| Snoerlengte | 7,62 m |
| Kleur van het product | Zwart |
| Gewicht | 300 g |
| Gewicht en omvang | |
| Snoerlengte | 7,62 m |
| Gewicht | 300 g |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |