Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
APC InRow RD, 600mm luchtgekoeld, 460-480V, 60Hz
Artikelnummer
ACRD601
- Koeling met hoge dichtheid, tot 42kW.
- Optie voor bevochtiging en naverwarmen.
- Hoge energie-efficiëntie 9,5 kW stroomverbruik.
- VFD borstelloze scroll compressor (R-410A).
Categorie: Rackkoelingsapparatuur
| Artikelnummer | ACRD601 |
|---|---|
| EAN | 0731304326717 |
| Merk | APC |
| Availability | N |
InRow RC, 600mm, Standaard unit, DX, 460-480V, 60Hz, UL
| Kenmerken | |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 1070 mm |
| Hoogte | 1991 mm |
| Gewicht | 391 kg |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 850 mm |
| Diepte verpakking | 1137 mm |
| Hoogte verpakking | 2166 mm |
| Gewicht verpakking | 436 kg |