Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
APC InRow RC, 600 mm, gekoeld water 460-480V 60Hz
Artikelnummer
ACRC601
- Hoge koelcapaciteit Tot 70 kW.
- Zeer energie-efficiënt stroomverbruik van 3,3 kW.
- Optie voor bevochtiging en heropwarming.
- Geïntegreerde netwerkkaart met TLS 1.3-beveiliging.
Categorie: Rackkoelingsapparatuur
| Artikelnummer | ACRC601 |
|---|---|
| EAN | 0731304330387 |
| Merk | APC |
| Availability | N |
InRow RC, 600mm, Gekoeld water, 460-480V, 60Hz, UL
| Kenmerken | |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 1070 mm |
| Hoogte | 1991 mm |
| Gewicht | 345,5 kg |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 850 mm |
| Diepte verpakking | 1137 mm |
| Hoogte verpakking | 2166 mm |
| Gewicht verpakking | 405,4 kg |