Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
APC InRow RC, 300mm, gekoeld water, 100-240V, 50/60 Hz - ST
Artikelnummer
ACRC301S
- Verhoogd koelvermogen, tot 40 kw.
- Verbeterde energie-efficiëntie 805 W bij maximale bedrijfsomstandigheden.
- Compatibel met koeldistributie-eenheid (CDU).
- Compatibel met EcoAisle & Active Flow Control.
Categorie: Rackkoelingsapparatuur
| Artikelnummer | ACRC301S |
|---|---|
| EAN | 0731304301387 |
| Merk | APC |
| Availability | N |
InRow RC, 300mm, Gekoeld water, 100-240V, 50/60 Hz - ST
| Prestatie | |
|---|---|
| LED-indicatoren | Ja |
| Kenmerken | |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 300 mm |
| Diepte | 1095 mm |
| Hoogte | 1991 mm |
| Gewicht | 162,7 kg |