Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
APC InRow DX 300mm 30kW
Artikelnummer
ACRD301P
- Max. capaciteit tot 30 kW.
- Nauwkeurige regeling (bevochtiger en herverhitter).
- Maximaal 20 gegroepeerde eenheden.
- Minder service in witruimte.
- Stroom binnen van UPS
Categorie: Rackkoelingsapparatuur
| Artikelnummer | ACRD301P |
|---|---|
| EAN | 0731304410171 |
| Merk | APC |
| Availability | N |
InRow 30kW, 300mm, precisie-eenheid, 100-120 V / 200-240V, UL
| Prestatie | |
|---|---|
| Kleur behuizing | Zwart |
| Luchtstroom | 1604,6 l/s |
| Koel capaciteit in watt (max) | 30000 W |
| Ingebouwd display | Ja |
| Type beeldscherm | LCD |
| Geluidsniveau | 77,1 dB |
| Energie | |
|---|---|
| Input vermogen | 850 W |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 300 mm |
| Diepte | 1095 mm |
| Hoogte | 1991 mm |
| Gewicht | 160 kg |