Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
APC geïntegreerde rack LCD/KVM USB kabel - 6ft (1,8m)
Artikelnummer
AP5821
- Ondersteunt zowel USB- als VGA-aansluitingen, waardoor het geschikt is voor een breed scala aan apparaten
- Zorgt voor duidelijke en betrouwbare video- en gegevenssignalen
- De kabel van 6 voet biedt voldoende lengte voor verschillende opstellingen
- Plug-and-play ontwerp voor een snelle en probleemloze installatie
Categorie: Toetsenbord-video-muis (kvm) kabel
| Artikelnummer | AP5821 |
|---|---|
| EAN | 0731304278825 |
| Merk | APC |
| Availability | N |
De APC Integrated Rack LCD KVM USB Cable is een 6 voet kabel die compatibel is met KVM schakelaars. Het heeft een USB 2.0 type A mannelijke connector en een SUB-D 15HD mannelijke VGA monitor connector. De kabel is beschikbaar in zwarte, blauwe en groene kleur. Het is niet rekmonteerbaar.
| Prestatie | |
|---|---|
| Geslacht connector | Mannelijk/Mannelijk |
| Snoerlengte | 1,8 m |
| Kleur van het product | Zwart |
| Aansluiting 2 | HD-15 |
| Aansluiting 1 | USB-A |
| Verpakking | |
| Lengte van de verpakking | 16,5 cm |
| Hoogte verpakking | 50 mm |
| Gewicht verpakking | 80 g |
| Gewicht | 70 g |
| Breedte verpakking | 235 mm |
| Poorten & interfaces | |
| Geslacht connector | Mannelijk/Mannelijk |
| Aansluiting 2 | HD-15 |
| Aansluiting 1 | USB-A |
| Kenmerken | |
|---|---|
| Snoerlengte | 1,8 m |
| Kleur van het product | Zwart |
| Gewicht | 70 g |
| Gewicht en omvang | |
| Snoerlengte | 1,8 m |
| Gewicht | 70 g |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |