Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
APC geïntegreerde rack LCD/KVM USB kabel - 10ft (3m)
Artikelnummer
AP5822
Categorie: Toetsenbord-video-muis (kvm) kabel
| Artikelnummer | AP5822 |
|---|---|
| EAN | 0731304278832 |
| Merk | APC |
| Availability | N |
| Prestatie | |
|---|---|
| Snoerlengte | 3,66 m |
| Kleur van het product | Zwart |
| Aansluiting 2 | HD-15 |
| Aansluiting 1 | USB-A |
| Verpakking | |
| Hoogte verpakking | 50 mm |
| Breedte verpakking | 165 mm |
| Poorten & interfaces | |
| Aansluiting 2 | HD-15 |
| Aansluiting 1 | USB-A |
| Kenmerken | |
|---|---|
| Snoerlengte | 3,66 m |
| Kleur van het product | Zwart |
| Gewicht en omvang | |
| Snoerlengte | 3,66 m |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |