Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
ALOGIC ULCVGMN-SGR USB grafische adapter 1920 x 1200 Pixels Zwart, Grijs
Artikelnummer
ULCVGMN-SGR
Login for pricing
Niet op voorraad
ALOGIC ULCVGMN-SGR, USB Type-C, VGA (D-Sub)-uitgang, 1920 x 1200 Pixels
Categorie: USB grafische adapters
| Artikelnummer | ULCVGMN-SGR |
|---|---|
| EAN | 9350784021335 |
| Merk | Alogic |
| Availability | N |
ALOGIC ULCVGMN-SGR. USB-connectortype: USB Type-C, Geslacht USB-connector: Mannelijk, Maximum resolutie: 1920 x 1200 Pixels. Kleur van het product: Zwart, Grijs. Andere ondersteundende systemen: ChromeOS. Breedte: 26 mm, Diepte: 35 mm, Hoogte: 13 mm
| Prestatie | |
|---|---|
| VGA (D-Sub)-uitgang | Ja |
| USB-connectortype | USB Type-C |
| Geslacht USB-connector | Mannelijk |
| DVI-uitgang | Nee |
| HDMI-uitgang | Nee |
| DisplayPort-uitgang | Nee |
| Aantal displays ondersteund | 1 |
| Maximum resolutie | 1920 x 1200 Pixels |
| Refreshrate bij maximale resolutie | 60 Hz |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart, Grijs |
| Minimale systeemeisen | |
| Mac-compatibiliteit | Ja |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Andere ondersteundende systemen | ChromeOS |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 26 mm |
| Diepte | 35 mm |
| Hoogte | 13 mm |
| Gewicht | 10 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Technische details | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |