Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
ALOGIC SB-DCS10C oplader voor mobiele apparatuur Smartphone, Tablet Zwart, Wit AC Binnen
Artikelnummer
SB-DCS10C
Categorie: Opladers voor mobiele apparatuur
| Artikelnummer | SB-DCS10C |
|---|---|
| EAN | 9350784029867 |
| Merk | Alogic |
| Availability | N |
ALOGIC SB-DCS10C. Type oplader: Binnen, Type stroombron: AC, Lader compatibiliteit: Smartphone, Tablet, Aantal USB-Type-C-poorten: 10. Kleur van het product: Zwart, Wit
| Prestatie | |
|---|---|
| Type oplader | Binnen |
| Lader compatibiliteit | Smartphone, Tablet |
| Type stroombron | AC |
| Aantal USB-Type-C-poorten | 10 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| USB Power Delivery herziening | 3.0 |
| Aantal gelijktijdig verbonden apparaten (max) | 10 |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart, Wit |
| Materiaal behuizing | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS) |
| Energie | |
| Maximaal vermogen | 100 W |
| Poort 1 uitgangsstroom | 20 W |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 240 mm |
| Diepte | 128 mm |
| Hoogte | 85 mm |
| Gewicht | 575 g |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |