Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
ALOGIC ALCMILSGR monitorlampje Grijs
Artikelnummer
ALCMILSGR
Login for pricing
Niet op voorraad
ALOGIC ALCMILSGR, Grijs, Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS), Aluminium, Touch, USB, 480 mm, 93 mm
Categorie: Monitorlampjes
| Artikelnummer | ALCMILSGR |
|---|---|
| EAN | 9350784102386 |
| Merk | Alogic |
| Availability | N |
ALOGIC ALCMILSGR. Kleur behuizing: Grijs, Materiaal behuizing: Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS), Aluminium, Soort bediening: Touch. Stroombron: USB. Breedte: 480 mm, Diepte: 93 mm, Hoogte: 47,5 mm. Garantieperiode: 2 jaar
| Kenmerken | |
|---|---|
| Kleur behuizing | Grijs |
| Materiaal behuizing | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS), Aluminium |
| Soort bediening | Touch |
| Aan-/uitknop | Ja |
| Energie | |
| Stroombron | USB |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 480 mm |
| Diepte | 93 mm |
| Hoogte | 47,5 mm |
| Gewicht | 327 g |
| Technische details | |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Overige specificaties | |
| Garantieperiode | 2 jaar |