Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
ALOGIC A31FWCWH oplader voor mobiele apparatuur Headset, Smartphone, Smartwatch, Horloge Wit USB Draadloos opladen Snel opladen Binnen
Artikelnummer
A31FWCWH
Categorie: Opladers voor mobiele apparatuur
| Artikelnummer | A31FWCWH |
|---|---|
| EAN | 9350784027351 |
| Merk | Alogic |
| Availability | N |
ALOGIC A31FWCWH. Type oplader: Binnen, Type stroombron: USB, Lader compatibiliteit: Headset, Smartphone, Smartwatch, Horloge. Ingangsspanning: 9 - 12 V. Aantal USB-Type-C-poorten: 1, Draadloos opladen, Snel opladen. Kleur van het product: Wit
| Prestatie | |
|---|---|
| Plug and play | Ja |
| Type oplader | Binnen |
| Lader compatibiliteit | Headset, Smartphone, Smartwatch, Horloge |
| Type stroombron | USB |
| Compatibiliteit | iPhone 12 or newer Qi wireless charging phones (Require MSMRBK Magnetic Ring, sold separately) iPhone 8-11, Google Pixel 3, Samsung Galaxy S7, Samsung Note 5 or later Qi Wireless Charging Earbuds Including: AirPods Pro, AirPods with MagSafe, Samsung Galaxy Buds, Google Pixel Buds Apple Watch Including: Apple Watch Series 1-8, SE, Ultra |
| Snel opladen | Ja |
| Aantal USB-Type-C-poorten | 1 |
| Draadloos opladen | Ja |
| MagSafe-compatibel | Ja |
| Aantal gelijktijdig verbonden apparaten (max) | 3 |
| Design | |
| Plug and play | Ja |
| Kleur van het product | Wit |
| Materiaal behuizing | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS) |
| Energie | |
| Stroom | 3 A |
| Ingangsspanning | 9 - 12 V |
| Uitgangsvermogen draadloze lader (smartphone) | 15 W |
| Uitgangsvermogen draadloze oplader (smartwatch) | 1,5 W |
| Uitgangsvermogen draadloze oplader (hoofdtelefoon) | 5 W |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 25 mm |
| Diepte | 110 mm |
| Hoogte | 18 mm |
| Gewicht | 173 g |
| Verpakking | |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Inhoud van de verpakking | |
| Snelle installatiehandleiding | Ja |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Compatibiliteit | iPhone 12 or newer Qi wireless charging phones (Require MSMRBK Magnetic Ring, sold separately) iPhone 8-11, Google Pixel 3, Samsung Galaxy S7, Samsung Note 5 or later Qi Wireless Charging Earbuds Including: AirPods Pro, AirPods with MagSafe, Samsung Galaxy Buds, Google Pixel Buds Apple Watch Including: Apple Watch Series 1-8, SE, Ultra |