Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Acer Home X1528Ki Projector met normale projectieafstand 5200 ANSI lumens DLP 1080p (1920x1080) 3D Wit
Artikelnummer
MR.JW011.001
Login for pricing
Niet op voorraad
Acer Home X1528Ki, 5200 ANSI lumens, DLP, 1080p (1920x1080), 10000:1, 16:9, 4:3
Categorie: Dataprojectoren
| Artikelnummer | MR.JW011.001 |
|---|---|
| EAN | 4711121101328 |
| Merk | Acer |
| Availability | N |
| Product Family | Home |
Acer Home X1528Ki. Projector helderheid: 5200 ANSI lumens, Projectietechnologie: DLP, Projector native resolution: 1080p (1920x1080). Type lichtbron: Laser, Lampvermogen: 245 W, Aantal lampen: 1 lampen. Formaat analoog signaal: NTSC, PAL, SECAM, Ondersteunde grafische resoluties: 1920 x 1200 (WUXGA). Projectiemodi: Plafond, Voorkant, Achter. Gemiddeld vermogen: 3 W
| Projector | |
|---|---|
| Projector helderheid | 5200 ANSI lumens |
| Projectietechnologie | DLP |
| Aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| Projector native resolution | 1080p (1920x1080) |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Ondersteunde beeldverhoudingen | 4:3 |
| Projectie-afstand objectief | 1 - 10 m |
| Typische contrastverhouding | 10000:1 |
| Zoomcapaciteit | Ja |
| Verticale synchronisatie (max) | 0,12 kHz |
| Verticale synchronisatie ( min) | 0,024 kHz |
| Keystone correctie, verticaal | -40 - 40° |
| Horizontale synchronisatie (min) | 15 kHz |
| Horizontale synchronisatie (max) | 100 kHz |
| Projectiemodi | Plafond, Voorkant, Achter |
| Lampen | |
| Aantal lampen | 1 lampen |
| Lampvermogen | 245 W |
| Type lichtbron | Laser |
| Lichtbron | |
| Aantal lampen | 1 lampen |
| Lampvermogen | 245 W |
| Type lichtbron | Laser |
| Lenssysteem | |
| Zoomcapaciteit | Ja |
| Video | |
| Formaat analoog signaal | NTSC, PAL, SECAM |
| Volledige HD | Ja |
| 3D | Ja |
| Ondersteunde grafische resoluties | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Poorten & interfaces | |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Audio-ingang (L, R) | 1 |
| Audio (L,R) out | 1 |
| Ingang stroom | Ja |
| Netwerk | |
| Wifi | Ja |
| Miracast | Ja |
| Kenmerken | |
| Projectiemodi | Plafond, Voorkant, Achter |
| Multimedia | |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 1 |
| Gemiddeld vermogen | 3 W |
| Design | |
|---|---|
| Type product | Projector met normale projectieafstand |
| Kleur van het product | Wit |
| Plaatsing | Plafond |
| Beeldscherm | |
| Ingebouwd display | Nee |
| Energie | |
| AC-ingangsspanning | 120 - 230 V |
| Stroombron | AC |
| Stroomverbruik (typisch) | 290 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Technische details | |
| Projectiemodi | Plafond, Voorkant, Achter |
| Lampvermogen | 245 W |
| Leveranciersinformatie | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85286200 |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 80 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 2,95 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Afstandsbediening inbegrepen | Ja |
| Meegeleverde kabels | AC, VGA |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| 3D brillen meegeleverd | Nee |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85286200 |